Motivatsioonilaks: 5 ägedat podcasti, mida tasuks kuulata

Podcastide kuulamiseni jõudsin Austraalias puuvillatehases robotitööd tehes. Öisel ajal 12h päevas sama liigutust tehes nüristab mõistust ikka korralikult, kui ainult tööle keskenduda. Kui keegi Sulle pidevalt kõrva häid ideid, tarkusi, inspiratsiooni ja põnevaid mõtteid sisendab, on töötegemine kohe paremini motiveeritud ning tüütu päev läheb PALJU kiiremini.
Nüüd, kus ma tagasi Eestis olen, kuulan podcaste nt bussiga linna sõites või jalutades. Siis ei häirigi nii väga mudane ilm või bussi viimases reas istuvad härrad, kes valjusti vene träna kuulavad.
Ma ei ole kõrvaklappidest muusika kuulaja tüüpi, seega jään oma podcastide juurde 🙂
Toon järgnevalt välja mõned vahvad podcastid, mida soovitan Sullegi:

img_2646.png

That’s So Maven – tervisliku elustiili blogija Davida podcast, kus fookus on tervisel ja heaolul ning nende põimimisel igapäevaellu ja oma ärisse. Enamasti teeb Davida intervjuusid teiste ägedate blogijate ning ettevõtjatega, aga ka Q&A postitusi. Tema podcastid on umbes tunniajased ning ilmuvad kord nädalas kolmapäeviti. Teemade ring on väga lai: alates end toiduga ravitsemisest, kristallidest ja looduskosmeetikast kuni oma kutsumuse leidmiseni välja.
Davida ise oma podcasti tutvustuses ütleb: “This podcast is meant to inspire, entertain and above all – find comfort knowing you aren’t alone in your struggles.
Lisainformatsioon leiad siit: https://www.thehealthymaven.com/category/podcast

IMG_2647

The Chasing Joy Podcast – heaolu ja tervisliku elustiili blogija Georgie podcast, kus ta jagab kuulajatega tähendusrikkaid vestlusi erinevate “heaolu ekspertidega”. Vahel teeb ta ka Q&A posktitusi. Uued episoodid ilmuvad kord nädalas teisipäeviti ja kestavad keskmiselt tund aega. Mõned teemad Georgie podcastist: intuitiivne söömine, positiivse suhtumise loomine treenimisse, heaolu-kommuuni ehitamine oma ümber ning inspireeritud ettevõtlus.
Georgie tutvustab oma podcasti järgnevalt: “This podcast will entertain, educate and inspire you to live more joyful, energized life.
Lisainformatsioon podcasti kohta saad siit: http://init4thelongrun.com/2017/02/07/introducing-chasing-joy-podcast/

IMG_2648

The Melissa Ambrosini Show – seda podcasti teeb kirjanik Melissa, keda nimetatakse ka “eneseabi guruks”. Teemad põhinevad tervislikul elustiilil ja kõigel, mis sellega kaasneb. Juttu tuleb nii meditatsioonist, õnnelikuks tegevatest hommikurituaalidest, toiduga ravitsemisest, hormoonidest kui ka astroloogiast. Selles podcastis teeb Melissa intervjuusid oma ala ekspertidega. Uued episoodid ilmuvad kord nädalas kolmapäeviti ja kestavad isegi üle tunni (khmkhm – pikk jalutuskäik!?). Tahaksin ära mainida, et mulle hullult meeldib Melissa hääl 😀
Melissa missioon on järgmine: “to inspire you to create the most healthy, exciting and meaningful life possible.”
Lisainformatsiooni Melissast ja tema podcastist saad siit: https://melissaambrosini.com/podcast/

IMG_2649

Eat, Move and Live Better – selle podcasti taga on terve Precision Nutrition toitumisnõustajate tiim. Juttu ei tule mitte ainult tervilikust toitumisest, vaid teemade ring on väga lai, nt: kuidas elimineerida jet-lag’i, miks tasuks kaal nurka visata, toidulisandid, paljajalu jooksmine jne jne. Mulle tundub, et uued episoodid ilmuvad väga kaootiliselt (mitte mingil kindlal päeval) ning nad on mugavalt lühikesed (keskmiselt 20 min).
Sõnum, mida Precision Nutrition levitada soovib: “You CAN get healthy and fit while still living your life.” ( – sellega olen ma küll 100% nõus!)
Lisainformatsioon podcasti kohta: https://itunes.apple.com/us/podcast/eat-move-and-live-better/id982915593?mt=2

IMG_2650

Style Your Mind Podcastmaster life coach ja enesearengu spetsi Cara podcast. See pole tüüpiline tervisliku elustiili podcast – siin räägib Cara päris palju oma lemmikjoogist šampanjast ning erinevate asjade tähistamise vajalikkusest. Samuti ei pea ta paljuks veidi vanduda. Teemadeks on edukus, õnn, teadlikkus, positiivne ellusuhtumine ja ettevõtlus. Põhiliselt teeb Cara podcaste üksi, aga mõnikord toimuvad vestlused teiste inspireerivate naistega. Episoodid kestavad tavaliselt vähem kui pool tundi ning ilmuvad iga 3-4 päeva tagant.
Cara tutvustab oma podcasti nii: “Style Your Mind is a podcast for women who want to design their thoughts, empower themselves, and build a beautiful life.”
Lisainformatsiooni saad siit: http://caraalwill.com/podcast/ 

 

Oled valmis motivatsioonilaksuks? Hops-hops kuulama!

Soovides palju inspiratsiooni keset lörtsist päeva,

img_0085

4 thoughts on “Motivatsioonilaks: 5 ägedat podcasti, mida tasuks kuulata

  1. See on nüüd küll ideaalne mida küsid-seda saad näide! Ma just kuulasin Joe Rogani(külaliseks Russell Brand) podcasti täna tööl ja mõtlesin, et huvitav oleks ka mõne naissoost isiku vaatevinklist mõtteid kuulata vahelduseks, miks mitte midagi tervise/spordi/vaimsuse teemal. Siin ta ongi mu bloglovin’i hiljutiste postituste all 🙂 ei pea isegi guugeldama hakkama!

    Aitäh!

    Like

  2. Ohh, no küsi ja sulle antakse 🙂 Õigupoolest ei jõudnud küsidagi, vaid lasin lihtsalt mõtte lendu, et peaks välja otsima mõned ägedad inimesed keda oma pikkadel kõnnitiirudel kuulata. Valik tundub esmapilgul väga hea 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s